PLIKI: Próbna wersja instrukcji 51. Stan: Master Set

juz jest(1)
Mamy dziś dla Was niespodziankę! Próbną wersje instrukcji do 51. Stan: Master Set! Warto zaznaczyć, że nie jest to finalna wersja instrukcji, którą zobaczycie w pudełku z grą. Dlatego jeżeli macie pomysły, wskazówki lub po prostu znaleźliście błąd to będziemy wdzięczni za wskazanie go 🙂

Mam nadzieję, że razem doprowadzimy instrukcję do perfekcji 🙂

P.S Pewnie zauważyliście, że w instrukcji nie ma przykładu przygotowania rozgrywki? Nie martwcie się w pudełku znajdziecie ją na osobnej stronie, dzięki czemu nie będziecie potrzebowali wertować całej instrukcji by przypomnieć sobie przygotowanie do gry 🙂

Instrukcję znajdziecie tutaj.

 

2 komentarze Added

Join Discussion

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.