PLIKI: Poprawione karty – Osadnicy: Narodziny Imperium

logo pl

Dzisiaj prezentujemy poprawioną klaryfikację zasad do gry Osadnicy: Narodziny Imperium oraz udostępniamy poprawione karty w formie PDF do druku

Klaryfikacja zasad do gry Osadnicy: Narodziny Imperium

Poprawione karty do pobrania w formacie PDF

4 komentarze Added

Join Discussion
 1. FM 22 marca 2017 | Odpowiedz

  Nie działa link do Poprawione karty do pobrania w formacie PDF. Czy można te karty dokupić?

 2. Tomek 6 października 2015 | Odpowiedz

  Czy karty będzie można zakupić, czy tylko wersja do druku będzie dostępna?

 3. Andrzej 30 września 2015 | Odpowiedz

  Szkoda tylko że poza poprawionymi zasadami i możliwością wydrukowania sobie samemu nie dostanie się poprawionym kart z normalnego wydruku.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.