Planszowe Gram Prix 2019 – Wyróżnienie Mediów

W przygotowania Planszowego Gram Prix 2019 włączyło się wielu przedstawicieli mediów planszówkowych. To między innymi dzięki nim oraz wielu życzliwym graczom udało się osiągnąć dwa razy większą frekwencję niż w zeszłym roku! Portal Games ma więc przyjemność zaprezentować dzięki serwisowi Board Times Planszowe Gram Prix 2019 – Wyróżnienie Mediów, czyli specjalne nagrody przyznawane w głosowaniu, w którym biorą udział wyłącznie podmioty medialne.

W wynikach zostały uwzględnione (za ich zgodą) 52 głosy redaktorów, blogerów, vlogerów z następujących portali:
AngryBoardGamer, Big Bad Dice, Blog na Wolny Czas, BoardGamePanda, Board Times, Custodian of Mercatol Rex, Dama Gier, Diceland, Fani Gier, Gambit TV, GameBy, Games Fanatic, Geek Factor, Gradanie, GRAnatowa, Granie w Chmurach, Gralutka, Grasowanie, GryfGra, HUMIgraj, Klub Gier Planszowych Baba Jaga, Kto wygrywa, Kuba Gra, Pełną Parą, Pionkolandia, Planszą po łapkach, Planszowe Wojny, Planszówki we Dwoje, Po-Gra-My, Przy Stole, Rebel Times, Świat Gier Planszowych, U Wookiego.

I jak się okazało, media planszówkowe również były bardzo przychylne Portalowi, za co jesteśmy niesamowicie wdzięczni. Oto wyróżnienia, które otrzymaliśmy!

Najlepsza gra planszowa

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa


Najlepsza gra edukacyjna

Wystawa Światowa 1893


Najlepsza gra z klimatem

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa


Najlepiej zilustrowana gra planszowa

Inis


Najlepsza gra polskiego autora

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa


Najlepsza gra jednoosobowa

Aeon’s End


Dziękujemy bardzo za wszystkie głosy! Wyniki wszystkich nagród znajdziecie na stronie Board Times:

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.