Planszowa odsłona Assassin’s Creed!

Z prawdziwą dumą informujemy, że gra planszowa Assasin’s Creed: Brotherhood of Venice trafia dziś do regularnej sprzedaży w stacjonarnych i internetowych sklepach z grami planszowymi.

Rozbudowana gra przygodowa z bogactwem komponentów i 26 misjami układającymi się w jedną, epicką kampanię zabiera graczy do renesansowej Wenecji. Na drużynę assasynów czeka m.in. przemykanie cienistymi zaułkami, ucieczki przed patrolami, śmiertelne zasadzki i bezpieczne kryjówki, starcia ze strażnikami, niedostępne przejścia i rozwój braterstwa między misjami.


Za polską edycję odsłony “bez prądu” kultowej serii odpowiada wydawnictwo Portal Games.

Opinie:


Mamy świetny, dynamiczny tytuł skradankowo-dungeoncrawlerowy (…) Polecam, bardzo polecam.” – Angry Boardgamer

Cena może się wydawać bardzo wysoka, ale niech to Was nie powstrzyma. Jej stosunek do jakości jest bardzo dobry i nie powinniście żałować wydanych pieniędzy. To fantastyczna planszówka” – konsolowe.info


Rasowa przygodówka, która świetnie oddaje ducha serii Assassin’s Creed. Można nawet skakać z wieży do stogu siana!” – Tryb Solo

Assassin’s Creed®: Brotherhood of Venice Kooperacyjna gra planszowa oparta na kultowej grze wideo, która zabiera graczy do renesansowej Wenecji, aby wypełnić pełne skradania i ucieczek sekretne misje. 

Gracze tworzą drużynę asasynów i rozpoczynają cykl 26 misji pełnych skradania, ucieczek przed patrolami, bezpiecznych kryjówek, starć ze strażnikami, niedostępnych przejść… i tajemniczych kopert z sekretną zawartością.

Link: https://sklep.portalgames.pl/assassins-creed-brotherhood-of-venice

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.