Planszowa historia wynalazków w nowej grze Vitala Lacerdy

Mamy przyjemność poinformować o starcie przedsprzedaży Inventions: Ewolucji Idei, złożonego, rozbudowanego tytułu dla planszowych ekspertów.

Gra Inventions opisuje najbardziej doniosłe wynalazki ludzkości i oddaje moc tych technologicznych osiągnięć w ręce graczy, którzy na przestrzeni wieków rozwijają swoje społeczeństwa. To rozbudowana gra euro, która obraca się wokół długoterminowej strategii.

Najtrudniejsza gra Vitala Lacerdy?

Inventions uchodzi za najtrudniejszą grę Vitala Lacerdy – projektanta znanego z tak rozbudowanych tytułów takich jak Weather Machine, On Mars czy Kanban EV. Z poziomem trudności 4.69/5 czyni to z niej pozycję tylko dla zaawansowanych graczy!

Ian O’Toole (użyt. Ianotoole) BGG

Vital Lacerda

(użyt. newrev)

żródło BoardGameGeek

Polska edycja jak kickstarter

Polskie wydanie rozszerzone zostało o elementy rodem z Zestawu Ulepszeń. Tym samym gracze otrzymują takie wydanie jak ci, którzy wsparli grę w wersji angielskiej podczas kampanii w serwisie Kickstarter.

Przedsprzedażowy bonus

Gracze, którzy zdecydują się zamówić grę w e-sklepie Portalu, otrzymają dodatkowo talię 6 kart Idei – niedostępny nigdzie indziej mini-dodatek do Inventions.

Przewidywana data premiery: 18 maja. Więcej informacji na stronie https://sklep.portalgames.pl/kategoria/przedsprzedaz

Inventions: Ewolucja Idei – złożona gra euro dla planszowych ekspertów

Od Epoki Kamienia do Epoki Komputerów: zadaniem graczy jest przedstawiać nowe Idee, przekuwać je w Wynalazki, wprowadzać w nich innowacje i dzielić się nimi z resztą świata. Rozbudowana, wymagająca gra planszowa, która sowicie wynagradza czas zainwestowany w jej poznanie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.