Planszowa Agencja Prasowa donosi, czyli nie tylko nowy dodatek do Bitoku. Plan tygodnia #15

Planszowa Agencja Prasowa donosi, czyli nie tylko nowy dodatek do Bitoku. Co nas czeka?

Widzieliście ten natłok ogłoszeń? Święto Planszy, czyli konwent online 1-2 maja; start turniejów Neuroshimy Hex; start platformy turniejowej Mindbuga; przedsprzedaż dodatku do Bitoku… A do tego w przyszłym tygodniu (18 kwietnia) pojawiają się trzy nowa pudła Marvel Zombies. Byliśmy ostatnio jak agencja prasowa! W tym tygodniu plan jest taki, żeby na spokojnie o tym wszystkim poopowiadać, pokazać konkrety, wyłożyć kawę na ławę… ale nie wiem, czy znowu nam się nie włączy tryb PAP.

Do tego nie zabraknie wsparcia do już wydanych gier! Dział lokalizacji finiszuje właśnie prace nad nowymi rozszerzeniami do wydrukowania i ogrania. Prosili, żebym jeszcze nie zdradzał tytułu, więc tak tylko teasuję bez konkretów, sorry!

Jeszcze tylko podszepnę, że w naszym e-sklepie rozkręciliśmy promocję wokół gier z dalekowschodnimi stworkami. W świetnej cenie znajdziesz i Bitoku z bonusem, i Bór, czyli pokemonowatą planszówę z tak negatywną interakcją, że związki drżą w posadach.

Link: https://sklep.portalgames.pl/promocja-lesne-stworzenia

Pozdrawiam z rozegranego Wrocławia (One More Game!) i do zobaczenia/przeczytania/posłuchania w tym tygodniu!

Rafał Szyma

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.