Pęk kluczy – nowy scenariusz do gry Zombicide Czarna Plaga gotowy do pobrania!

Czarna Plaga i nowa misja dla spragnionych ubijania zombiaków? Proszę bardzo! Nowy scenariusz już czeka, można śmiało pobierać!
Link do materiału: 
bit.ly/CzarnaPlaga_PekKluczy

Wygląda na to, że jedyną droga ucieczki jest tajne wyjście w kuchni. Oprócz kąsających zombie i wielu zamkniętych drzwi, mamy jeszcze jeden poważny problem: nie wiemy, które z tych zombie ma przy sobie klucze! Wygląda na to, że będziemy musieli zabić wszystkie zombie, by je znaleźć. Zaraz. To żaden problem!

Misja: trudna / 6+ Ocalałych / Zmienny

Cele:
Aby zwyciężyć, osiągnijcie Cele w podanej kolejności:
1 – Otwórzcie zamknięte drzwi. Zabijcie Zombie, aby zdobyć klucze i otworzyć troje zamkniętych drzwi.
2 – Ucieknijcie przez sekretne drzwi rzeźnika. Osiągnijcie Strefę Wyjścia pełnym składem. Dowolny Ocalały może uciec przez tę Strefę na koniec swojej Tury, pod warunkiem, że nie ma w niej Zombie.
Uwaga: Czas rozegrania tej Misji zależy od szczęścia, a więc jest zmienny.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.