Od Inventions po premierę Marvel Zombies, czyli kumulacja sążnistych planszówek. Plan tygodnia #16

Od Inventions po premierę Marvel Zombies, czyli kumulacja sążnistych planszówek. Oto plan na nadchodzący tydzień!

Szykuje się nam niezła kumulacja wielkoskalowych tytułów. Popatrz tylko: Właśnie ruszyła przedsprzedaż Inventions: Ewolucji Idei – gry z najwyższej półki jeśli chodzi o gatunek euro. A w czwartek do sklepów wpadają z hukiem wielkie pudła Marvel Zombies: Rewolucji X-Men razem z 2 dodatkami i kampanią do współczesnego Zombicide’a. To także kawał gry: i pod względem ilości “gry w grze”, i liczby figurek, i jakości wydania. Po prostu kumulacja ¯\_(ツ)_/¯.

Spróbujemy jednak przełamać monopol wielkiego gabarytu. Możesz na przykład spodziewać się mini-rozszerzenia do Białego Zamku w wersji solo: jego polska wersja właśnie szlifuje się u redaktorów. A i piątkowa przedsprzedaż to nie będzie następny kolos. Dużo bardzo przystępnej roz(g)rywki – tak! Duża inwestycja finansowa? Nie tym razem, obiecuję!

Masz już plany na majówkę? Wiesz już, czy znajdziesz chwilę z ekranem i internetem? Nie zapomnij o Święcie Planszy 1 i 2 maja. Chętnie wypełnimy Ci każdą wolną chwilę majowego odpoczywania naszym konwentem online.
Życzę dobrej gry! A że mnie czeka wyjazd na urodziny teściowej, przygotowuję do zabrania pudełko Spicy. To właściwa strategia na spotkania rodzinne! 🙂

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.