NSCon – 29 kwietnia rusz świętować z Neuroshimą!

Impreza odbywa się w szeregu miejsc w całej Polsce. Jeśli masz możliwość odwiedzić jeden z tych punktów, jeśli masz farta i mieszkasz w mieście, gdzie odbywa się NScon, to nie ma co się wahać, tylko wbijać na miejsce i świętować dzień Neuroshimy. Na czym to świętowanie polega, i czy przeznaczone jest tylko dla fanów Neuroshimy Hex? Już odpowiadamy!

NScon to jednodniowy konwent poświęcony uniwersum Neuroshimy. W trakcie NScon rozpoczynają się ogólnopolskie eliminacje do Mistrzostw Polski w grze Neuroshima Hex, więc na miejscu będzie odbywał się turniej. A oprócz tego? A oprócz turnieju czeka na Was wiele atrakcji. Po pierwsze, każdy z punktów będzie przez cały dzień prowadził naukę gry w planszówkę Neuroshima Hex, więc jeśli uważasz, że to najwyższy czas poznać jedna z najsłynniejszych polskich planszówek – oto wyśmienita okazja. Co więcej, w sklepach organizujących NScon będzie trwała promocja na linię Neuroshimy, więc można nie tylko nauczyć się grać, ale dorwać pudło z grą w dobrej cenie.

Ponadto, dla uczestników przygotowaliśmy konkurs wiedzy o Neuroshimie (z nagrodami!), a ponadto jest szansa załapać się także na sesję RPG w świecie Neuroshimy! Tak więc bierzcie swoje Neuroshimowe gadżety, przynoście gry, jak Konwój, czy 51. Stan, bierzcie swoje ulubione armie i świętujcie wraz z innymi fanami dzień Neuroshimy. Kto wie, może na miejscu spotkacie sąsiada z bloku, który nieoczekiwanie tak jak i wy okaże się maniakiem Hexa!

Link do wydarzenia: https://portalgames.pl/pl/nscon/

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.