Nowy scenariusz do Zombicide: Czarna Plaga – materiał do pobrania!

Nowa misja do Czarnej Plagi już gotowa. Śmiało, można pobierać, można rozgrywać, można ubijać zombiaki! Materiał do ściągnięcia TUTAJ.

Umarlaki sforsowały wszystkie postawione przez nas bariery. Nadchodzą z każdej strony… Trzymajcie się, to nasza ostatnia linia obrony!

Trudność: średnia / 4+ Ocalałych / 45 minut
Cele:
Więcej barykad! Aby zwyciężyć, usuńcie wszystkie 4 Strefy Namnażania.
Przygotowanie do gry: Wszystkie drzwi są traktowane jak zwykłe drzwi.

Umieszczanie barier. Każdy osiągnięty znacznik Celu to 5 punktów doświadczenia dla Ocalałego, który go zdobył. Żeton Celu jest umieszczany na Planszy Ocalałego – nie zajmuje żadnego gniazda ekwipunku i może być wymieniany jak część wyposażenia.

Ocalały stojący w Strefie Namnażania może za darmo odrzucić posiadany znacznik Celu, aby otrzymać dodatkowe 10 punktów doświadczenia i usunąć z tej Strefy znacznik Namnażania.

Trudne czasy. Po osiągnięciu Czerwonego Poziomu Zagrożenia Ocalały natychmiast otrzymuje wszystkie 3 Umiejętności Czerwonego Poziomu – nie musi wybierać!

Link: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-czarna-plaga

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.