Nowe zasady w Tajemniczym Domostwie

td_3d_hiresWprowadziliśmy parę istotnych zmian w Tajemniczym Domostwie, dzięki której w finale przedmiot, lokacja oraz postać są ze sobą powiązane!

W telegraficznym skrócie najważniejsze z nich:
“Każdy z graczy wykłada na środku posiadany przez siebie zestaw Postać-Lokacja-Przedmiot w taki sposób, aby wyraźnie było widać które karty tworzą poszczególne komplety. W ten sposób na stole będzie tyle kompletów, ilu jest Śledczych biorących udział w grze.
Spośród Postaci, które Duch wcześniej wskazał graczom, a teraz znajdują się wyłożone przed graczami, Duch wybiera jedną z nich. Zbrodniarza, którego Śledczy muszą poprawnie zidentyfikować aby wygrać grę.”

Pełną instrukcję znajdziecie tutaj.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.