Nowe scenariusze do Zombicide – materiały do pobrania!

Twoja misja na weekend? Sprawdź darmowe scenariusze do gry Zombicide, które możesz pobrać poniżej.

Poznaj się lepiej z Nedem w wyjątkowym scenariuszu dla 1 osoby! Zombicide: edycja 2 właśnie zyskała kolejną misję dodatkową, którą możesz pobrać TUTAJ.

Nie tak dawno dzieliliśmy się jeszcze jednym materiałem, w którym jest stara antena, jest trochę kabelków i oczywiście horda zombiaków! Wszystkie systemy sprawne? To pobierz scenariusz TUTAJ.

Jeszcze więcej materiałów znajdziecie w MATERIAŁACH DODATKOWYCH w sklepie Portal Games, np. TUTAJ

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.