Nowe rozszerzenia, czyli wsparcie dla linii Aeon’s End i Mindbug

Jedno z najczęściej zadawanych przez graczy pytań dotyczy rozszerzeń: czy będą, kiedy będą, czy doczekają się polonizacji. W Portalu od lat kierujemy się jedną zasadą: chcemy wydać wszystko! Chcemy, by każdy gracz, który rozpocznie przygodę z nowym tytułem, otrzymał każde możliwe rozszerzenie, które tylko powstało i które wzbogaca jego doświadczenie z grą.

Udaje nam się to realizować, gdy tylko spinają się dwa warunki. Gra dobrze przyjmie się na polskim rynku, czyli zgromadzi duże, aktywne grono fanów, dzięki czemu wydanie dodatku staje się wykonalne z biznesowego punktu widzenia. Do tego musimy mieć zielone światło na druk od oryginalnego wydawcy (co przy różnym statusie dodatkowej zawartości z kampanii crowdfundingowych, zmiennych mocach przerobowych fabryk i rozmaitych planach wydawniczych wydawnictw, nie zawsze jest oczywiste). Gdy te dwa czynniki się spinają – idziemy w pełne wsparcie dla tytułu!

Dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że dwie nasze linie: rozbudowana linia Aeon’s End i lutowa premiera – Mindbug dziś właśnie otrzymały wsparcie w postaci dwóch nowych dodatków. Proszę państwa, oto Nowi Słudzy do Mindbuga i Strzaskane Marzenia do Aeon’s End.

Mindbug: Nowi Słudzy – Zwiększyć ilość potworów! Mindbug wytrzyma!

Dodatek Nowi Słudzy wprowadza 12 nowych stworów (po 2 karty każdy), które kompletnie odświeżają zależności między kartami znanymi z gry podstawowej. Każda karta jest przepotężna – jak to w Mindbugu – i każda – jak to w Mindbugu – ma potencjał do wykręcenia niesamowitego kombosa.

Link: https://sklep.portalgames.pl/mindbug-nowi-sludzy

Aeon’s End: Strzaskane Marzenia 

Jedna nowa, podniebna Nemesis. Jeden nowy mag, który odkrył nieznaną dotąd potęgę. Gigantyczny zestaw nowych Klejnotów, Artefaktów, Zaklęć, Skarbów i Popleczników. Strzaskane Marzenia to dodatek zorientowany na dostarczenie nowych narzędzi do walki z wrogami Gravehold. Zawiera nową Nemezis, nowego Maga Bram oraz mnóstwo nowych Klejnotów, Artefaktów, Zaklęć, Skarbów i Popleczników.

Link: https://sklep.portalgames.pl/aeons-end-strzaskane-marzenia

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.