Nowa misja do Zombicide ed.2 – historia Josha

Scenariusz do Zombicide ed. 2 wyłącznie do rozegrania w pojedynkę? Proszę bardzo! Do pobrania misja w trybie solo – historia Josha. LINK: https://bit.ly/Zombicide_historiaJosha  

Josh zaklął na głos, gdy zdał sobie sprawę, że jego przyjaciele zostali schwytani przez policję i tylko on dał radę uciec przez stację metra. Życie nigdy nie było dla nich łaskawe. Teraz on sam zmierzał w stronę posterunku, aby przekonać się, jakie wyssane z palca zarzuty zostały im postawione tym razem. Szybko zdał sobie jednak sprawę, że choć ulice były pełne ludzi, żaden z nich nie należał do grona żywych. Zawsze pod górkę…

Trudna / 1 Ocalały (Josh) / 30 minut
Gdzie są moi przyjaciele? Aby zwyciężyć, osiągnij Cele w podanej kolejności:
1 – Znajdź i zdobądź Zielony Cel.
2 – Dotrzyj do Strefy Wyjścia ze wszystkimi Ocalałymi. Każdy Ocalały może uciec przez tę Strefę na koniec swojej tury, pod warunkiem, że nie ma w niej Zombie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.