Nowa Era

Frakcje urosły w siłę. Ich granice poszerzyły się. Napięcie rośnie z każdym tygodniem. W końcu rozpoczyna się lawina ataków i najazdów, Mutanci ruszają na Nowy Jork, wybucha piekło. Inne frakcje włączają się do walki. Rozpoczyna się Nowa Era. Era wojny…

Nowa Era to niezależny dodatek do gry 51. Stan. Zawiera ponad 80 nowych kart lokacji i kontaktu oraz nową, piątą frakcję – Hegemonię – agresywną, brutalną siłę, która włącza się do wyścigu o władzę w Zasranych Stanach. Dodatek zawiera nowe reguły pozwalające na bezpośrednią interakcję pomiędzy graczami, od tej pory możliwe jest palenie lokacji innych graczy oraz podpisywanie z nimi umów. Na stole pojawiają się nowe możliwości i opcje działania. Gra wciąga jeszcze bardziej i jest jeszcze bardziej wymagająca.

Nowa Era to kolejny produkt w linii Neuroshimy, dołączający do swoich słynnych poprzedników – Neuroshima HEX, 51. Stan, Neuroshima RPG czy Neuroshima Tactics. Kolejny raz oferujemy wam przygodę w fascynującym świecie Zrujnowanych Stanów.

Nowa Era to nowy, jeszcze wyższy poziom wydania niż nasze dotychczasowe produkcje, drewniane komponenty, plansza do podliczania punktów zwycięstwa, poprawiona ikonografia to tylko niektóre z elementów, które wzbogacają Nową Erę w stosunku do 51. Stanu.

Nowa Era może być łączona z 51. Stanem lub grana niezależnie. Można dowolnie mieszać karty z obu produktów.

 

Materiały dodatkowe
Pliki
Recenzje
Nagrody i wyróżnienia
Informacje o produkcie