Nowa armia Vegas w aplikacji Neuroshima Hex!

Z przyjemnością ogłaszamy, że kolejna armia w popularnej aplikacji Neuroshima Hex, czyli Vegas jest już dostępna w Google Play i App Store. Dodatkowo, cała aplikacja Neuroshima Hex App została przeceniona o -50% do końca tygodnia. 

Czym będzie wyróżniać się nowa armia?

Vegas to armia najemników, którzy wychowali się na hazardzie. Wywodzą się z miasta mniej niż inne miasta zniszczonego przez wojnę, dzięki czemu oferuje ono wyższy standard życia oraz liczne możliwości dorobienia. Dlatego armia Vegas w większym stopniu bazuje na bogactwie, programowaniu maszyn i umiejętnościach manipulacji ludźmi, niż ciężkim sprzęcie wojskowym. Unikalną umiejętnością armii Vegas jest kontrolowanie wrogich jednostek za pomocą agitatorów. Potrafią oni przekupić sąsiadujące jednostki przeciwnika, aby zaatakowały własną stronę. Kiedy atakujesz Sztab Vegas, nigdy nie możesz być pewien, kiedy twoja jednostka zwróci się przeciwko tobie.

Vegas to już ósma armia dostępna w aplikacji. Gracze, którzy kupili poprzednią wersję gry mobilnej, mogą wgrać nową armię za darmo.

Aplikacja Neuroshima Hex Oparta jest na kultowej grze planszowej Neuroshima Hex, w której gracze prowadzą zaciekłe walki w postapokaliptycznym świecie. Celem gry jest zniszczenie Sztabu przeciwnika poprzez układanie na heksagonalnej planszy specjalistycznych jednostek i uruchamianie ich zdolności. Każda armia spośród 4 dostępnych w grze podstawowej (więcej armii dostępne w dodatkach do gry) ma inny sposób działania, odmienne typy jednostek z unikalnymi zdolnościami. Kolejność zagrywania oraz ich ułożenie na planszy czynią każdą rozgrywkę zupełnie inną oraz gwarantują ogromną regrywalność. Gra planszowa została wydana w 8 językach i cieszy się popularnością na całym świecie. Przez kolejne lata Portal Games stale rozwijał grę, która aktualnie oferuje aż 20 różnie działających armii.

Aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store, zaś do końca tygodnia jest tańsza o -50%.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.