Niezapowiedziane. Nieogłaszane. Niespodziewane. Zombiaki nadciągnęły!

Najpierw Gdańsk, potem cała Polska! Z przyjemnością ogłaszamy nowy tytuł ze stajni Portal Games: Zombicide Broń w Dłoń. 

Co to? Zombicide Broń w Dłoń to samodzielna kooperacyjna gra-wykreślanka z uniwersum Zombicide. Ze swoją figurkową siostrą dzieli świat, miłość do tłuczenia umarlaków i niesamowite stężenie dobrej zabawy!

Jak to? Broń w dłoń nie było dotąd zapowiadane. Przygotowaliśmy ten tytuł specjalnie na festiwal ALEgramy, który 18-19 listopada ma miejsce w Gdańsku. Konwentowicze będą pierwszymi graczami w Polsce, którzy będą mogli poznać, pograć i zakupić tę grę!

Kiedy to? Dzień przed festiwalem, 17 listopada, w programie Planszówki TV na kanale Portal Games PL ruszyła przedsprzedaż gry. Gracze, którzy zamówią ją w e-sklepie Portalu, otrzymają dwie dodatkowe planszetki do gry: bossa i bohatera pochodzących z uniwersum gry Neuroshima Hex! Ten minidodatek powstał w Portalu i dostępny jest tylko w wersji polskiej!

Następnie na ALEgramy nastąpi uroczysta prapremiera gry, jej prezentacje i rozgrywki. Na stoisku Portalu (HALA B – STOISKO 38) gra będzie dostępna wraz z przedsprzedażowym bonusem.

Wreszcie, gra trafi do sklepów w dniu oficjalnej premiery, 30 listopada, razem z inną polską edycją wydawnictwa CMON – figurkowa grą Marvel Zombies.

Zombicide: Broń w dłoń Zombie – tetris, flamaster i gąbka

1-6 graczy, wiek: 14+, czas gry: 30 min

Nieliczni Ocalali opędzają się przed nienażartą hordą zombiaków… za pomocą mazaka, gąbki i sprytnej mechaniki wykreślania obrażeń z użyciem tetrisowych kształtów.

Nadchodzą zombiaki! Zombiaki spawnują się i nacierają. Mają swoje specjalne zdolności, niepowstrzymany głód i straszliwego bossa za plecami. Nie mają za to wdzięku, urody i litości!

Tetrisem go! Rozpraw się z nadgniłym przeciwnikiem z użyciem tetrisowych kształtów: zakreśl całe pole na jego karcie, zanim cię dopadnie!

Satysfakcja z kombosowania. Boostuj swoją broń, mądrze używaj kart przyjaciół, ciułaj amunicję i pancerz… aby stawić czoła bossowi i przetrwać kolejny dzień apokalipsy zombie! 

Grze patronują: angryboardgamer.pl i kulturalnemedia.pl

LINK: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-bron-w-dlon

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.