Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #9

Emocje po PortalConie już powoli opadają, a my wracamy do standardowej pracy! Tymczasem czym byłby początek tygodnia bez garści szybkich newsów od naszego wydawnictwa?

NEWS #1 Potwierdzamy oficjalną datę sklepowej premiery gry MindBug – to już 2 lutego 2023 r.

NEWS #2 Zombicide: Czarna Plaga została wyprzedana na poziomie dystrybucyjnym! 

NEWS #3 Pliki produkcyjne do gry Niezbadana Planeta zostały już wysłane do druku.

NEWS #4 Obecnie otrzymaliśmy z fabryki sampla MPC (Mass Production Copy) dla gry God of War. Całość weryfikujemy i realizujemy dodruk. 

NEWS #5 Dokładnie 26 stycznia w serwisie Allegro ruszają planszowe aukcje charytatywne z pakietami przygotowanymi przez Portal Games i zaprzyjaźnionych wydawców: Foksal, Nasza Księgarnia, Lacerta, Lucky Duck Games oraz Galakta. 

NEWS #6 W dniu 29 stycznia na kanale Youtube Portalu odbędzie się charytatywny maraton aukcji prowadzony przez Ignacego. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Gramy w godzinach 10.00 – 14.00. Bądźcie z nami!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.