Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #5

Choinka ubranka, pierniki upieczone? Przypominamy, że do Świąt pozostał niecały tydzień, ale my nadal pracujemy na najwyższych obrotach. A w tym tygodniu podzielimy się fajnymi materiałami. Jakimi?

NEWS #1 W tym tygodniu podzielimy się z Wami znaleziskami z platformy BoardGameGeek do Zapomnianych Mórz, rozgrywką w Suburbię, unboxingiem gry Aeon’s End: Nowy Początek, poradnikiem do Tajemniczego Domostwa. A to dopiero początek!

NEWS #2 Piątkowe Planszówki TV będą wyjątkowe, ponieważ w trakcie transmisji live ogłosimy nowy tytuł, który wydamy w przyszłym roku!

NEWS #3 Przypominamy, że nadal do wszystkich grudniowych paczek dokładamy bonusowe karty do gry Bloodborne.

NEWS #4 Dodatkowo jesteśmy bardzo dumni, że gra God of War została całkowicie wyprzedana na poziomie dystrybucyjnym. Dziękujemy!

NEWS #5 Jednocześnie informujemy, że pliki do gry Circadians – First Light zostały wysłane do druku, zaś dodatek do gry Barrage został zaakceptowany.

NEWS #6 Nie zapominajcie, że codziennie aż do Świąt umieszczamy o godzinie 15.00 niespodziankę w naszym kalendarzu. Wszystkie czekoladki znajdziecie tu: https://portalgames.pl/pl/kalendarz-adwentowy2022/

A co się działo w ubiegłym tygodniu?

NEWS #1 W ubiegłym tygodniu powróciły tytuły do dwóch potężnych serii: Zombicide (Zielona Horda, Wulfsburg i Nie zazna spokoju kto przeklęty) oraz Cthulhu Death May Die (Czarna Koza z Lasu i Yog-Sothoth). 

NEWS #2 Nadal trwa Akcja Dodruk, w której to Wy decydujecie o powrocie gier do ponownej sprzedaży. Więcej info o akcji jest dostępne tutaj

NEWS #3 Nie przegap naszych trwających przedsprzedaży! O wszystkich możesz się dowiedzieć klikając tutaj

NEWS #4 Powoli zdradzamy wszystkie atrakcje nadchodzącego PortalConu. Jeżeli chcesz być na bieżąco, dołącz do wydarzenia i dowiaduj się o newsach w pierwszej kolejności – link.

NEWS #5 A jeżeli przegapiliście piątkowe Planszówki TV, do których powrócił Prezes to dobry czas na nadrobienie zaległości!

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.