Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #25

Co nowego piszczy w wydawnictwie Portal Games? Sprawdź, nad czym obecnie pracujemy, jaki jest status naszych zapowiedzi oraz zobacz, gdzie wybieramy się w najbliższy weekend!

NEWS #1 Neuroshima Hex – kolejny dodruk naszego klasyka wjeżdża w tym tygodniu na magazyn!

NEWS #2 Mosaic – nakład gry dotarł do Polski,  zaś obecnie trwa procedura przyjęcia.

NEWS #3 Crescent Moon – podróż ma się ku końcowi, obecnie nakład dociera do Polski.

NEWS #4 Zombicide 2. ed: Fort Hendrix – rozpoczął się transport, zaś nakład wyjechał z Chin.

NEWS #5 Zombicide Żywi lub Nieumarli: Jeźdźcy znikąd – rozpoczął się transport i nakład wyjechał z Chin.

Na ten tydzień szykujemy się do dwóch premier: zaawansowanej, ekonomicznej gry Age of Steam oraz towarzyskiego tytułu, czyli Potwory w Tokio: Mroczna Edycja. Nie zabraknie piątkowego felietonu, nowego konkursu na grupie Fani Portal Games oraz piątkowych Planszówek TV punktualnie o 14.00 na naszym kanale Youtube.

Kto się wybiera do stolicy, ten spotka naszą ekipę na Targach Książki już w ten weekend! 

Przypominamy również o przedsprzedażach, które ruszyły w miniony piątek: https://sklep.portalgames.pl/kategoria/przedsprzedaz

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.