Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #24

Nad czym pracuje nasza załoga Portal Games, jaki jest status ogłoszonych gier i jakie niespodzianki szykujemy dla Was w drugiej połowie miesiąca? Już śpieszymy do Was z kolejnymi newsami!


NEWS #1
Niezbadana Planeta (Unknown Planet) – Otrzymaliśmy egzemplarz Mass Production Sample do sprawdzenia.


NEWS #2
Too Many Bones – skład graficzny wersji polskiej wykonany. Trwa korekta.


NEWS #3
Dodatki do Aeon’s End: Bezimienni, Otchłań, Niezbadany Mrok – jesteśmy w trakcie odbioru nakładu dodruku


NEWS #4
Wyprawa Darwina – rozpoczął się transport, a sam nakład wyruszył z Chin do Polski.


NEWS #5
Thorgal Gra Planszowa – rozpoczęła się oferta Late Pledge. Dla wersji anglojęzycznej standardowo na platformie gamefound.com. Dla wersji polskiej: w e-sklepie Portalu (z myślą o tych mniej planszówkowo-crowdfundingowych wspierających, którzy nie czują się na anglojęzycznej wspieraczce jak u siebie).


W tym tygodniu dodatkowo szykujemy przegląd komponentów gry Brian Boru, przyjrzymy się lepiej mechanice gry Wilki, pokażemy galerię zdjęć Age of Steam, zaprezentujemy Potwory w Tokio: Mroczną Edycję oraz wystartujemy z kolejnymi przedsprzedażami na Planszówkach TV – punktualnie w piątek o godz. 14.00.

 

 

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.