Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #22

Majówka w pełni, ale solidnej porcji newsów nie może zabraknąć! Czego możecie się spodziewać po tym słonecznym tygodniu? Sprawdźcie tu!


NEWS #1
Too Many Bones – skończyliśmy redakcję tłumaczenia, a obecnie gra trafiła do składu.


NEWS #2
Circadians: Nowy Świat – dotarł do nas egzemplarz próbny (Mass Production Sample).


NEWS #3
Najeźdźcy ze Scytii – dotarł do nas egzemplarz próbny dodruku (Mass Production Sample).

NEWS #4 Seria Czółko (Czółko, Czółko bez cenzury, Czułko Junior) – nakład dodruk ruszył do magazynu. 

NEWS #5 Crescent Moon – w tym tygodniu rozpoczyna się transport nakładu.

A co jeszcze? Szykujemy się do majowych przedsprzedaży, które ruszają wraz z piątkowymi Planszówkami TV (równo o 14 na YT). Dodatkowo dzielimy się ekstra znaleziskami z platformy BoardGameGeek dla gry Woodcraft, obszerną galerią zdjęć Brian Boru, szykujemy piątkowy felieton oraz kolejny konkurs na grupie Fani Portal Games. Będzie się działo!

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.