Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #21

Nad czym pracujemy, jaki jest status ogłoszonych gier i przede wszystkim, co słychać w wydawnictwie Portal Games? Już śpieszymy do Was z kolejnymi newsami.

NEWS #1 Zombicide 2 ed: dodatki Fort Hendrix i Rio Z Janeiro – otrzymaliśmy egzemplarze Mass Production Sample do sprawdzenia rozszerzeń!

NEWS #2 Czerwona Katedra: Posłańcy – dodatek dotarł do Polski, jest przyjmowany!

NEWS #3 Darwin’s Journey – w tym tygodniu kończy się produkcja i gra rozpoczyna swój transport!

NEWS #4 Shards of Infinity – w transporcie, ponoć Polska już na horyzoncie. 

NEWS #5 Moloch: Ucieczka z Miasta Maszyn (Neuroshima RPG) – całość w druku, spokojnie celujemy z premierą na Pyrkon. 

Czego jeszcze możecie się spodziewać w tym tygodniu? Już w najbliższą sobotę odbędzie się NSCon, który organizujemy w 6 miejscach w całej Polsce i na żywo na portalowym YT! Szykujemy się również do czwartkowych premier – nowej gry z serii o ubijaniu zombiaków, czyli Zombicide: Żywi lub Nieumarli. Możecie się spodziewać codziennych updatów dla Thorgala: Gry Planszowej, piątkowego felietonu, konkursu i niezmiennie Planszówek TV na naszym kanale YT. Jeżeli przegapiliście, piątkowy gameplay Thorgala, to dobry moment na nadrobienie zaległości:

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.