Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #20

Nad czym pracujemy, jaki jest status ogłoszonych gier i przede wszystkim, co słychać w wydawnictwie Portal Games? Już śpieszymy do Was z kolejnymi newsami!

NEWS #1 Imperial Miners – wysłaliśmy już do druku komplet plików polskiej edycji gry!

NEWS #2 Ark Nova – dodruk wyczekiwanej euro-gry w tym tygodniu dopłynie do portu w Polsce

NEWS #3 Czerwona Katedra: Posłańcy – nakład dodatku w tym tygodniu dopłynie do portu w Polsce i już niedługo nastąpi wysyła preorderowych egzemplarzy dodatku.

NEWS #4 Wilki – nakład gry ruszył do Polski

NEWS #5 Bloodborne “Sen Tropiciela” i “Zapomniany Zamek Cainhurst” – otrzymaliśmy próbki dodatków (Mass Production Samples), które obecnie szczegółowo weryfikujemy

A co jeszcze? Nadal trwa na Gamefoundzie kampania dla Thorgala: Gry Planszowej, zaś updatów możecie wypatrywać codziennie. Wyjątkowo, zamiast piątkowych Planszówek TV, możecie się spodziewać rozgrywki live w Thorgala. Mamy nadzieję, że gameplay przybliży Wam mechanikę i unikatowość gry. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was obszerną galerię zdjęć dla Zombicide: Żywi lub Nieumarli, felieton o tej grze, dużo znalezisk z BGG dla gry Barrage. Nie zabraknie również piątkowego konkursu na grupie Fani Portal Games!

Stay tuned!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.