Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #19

Co w trawie piszczy i nad czym obecnie pracujemy w wydawnictwie Portal Games? Przeczytaj tu i bądź zawsze na bieżąco z najświeższymi wiadomościami!

NEWS #1 Potwory w Tokio – Mroczna Edycja: płynie do nas. Spodziewamy się nakładu w drugiej połowie kwietnia.

NEWS #2 Wilki – otrzymaliśmy egzemplarz próbny (Mass Production Sample). Sprawdzamy uważnie, zaś już teraz możemy poinformować, że wstępnie z egzemplarzem jest wszystko w porządku (problem dwóch kolorystyk planszek nie występuje!).

NEWS #3 Assasin’s Creed: Brotherhood of Venice – eproofy po akcepcie, zaś już produkcja ruszyła w fabryce.

NEWS #4 Crescend Moon – otrzymaliśmy egzemplarz próbny (Mass Production Sample). Sprawdzamy uważnie!

NEWS #5 Moloch: Ucieczka z Miasta Maszyn – wysyłamy do druku pliki pudełkowej edycji kampanii do Neuroshimy RPG.

A czego jeszcze możecie się spodziewać po nadchodzącym tygodniu? Już w najbliższy piątek startujemy z kwietniowymi przedsprzedażami, nie zabraknie nowego update’u dla gry Thorgal, felietonu o grze Brian Boru, piątkowego konkursu na grupie Fani Portal Games oraz obszernej galerii dla Woodcrafta.

 

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.