Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #18

Co w trawie piszczy i nad czym obecnie pracujemy w wydawnictwie Portal Games? Przeczytaj tu i bądź zawsze na bieżąco z newsami!

NEWS #1 God of War – dodruk gry przyjmowany jest właśnie na nasz magazyn. A to oznacza, że tytuł w najbliższych dniach powinien być dostępny w sklepach z planszówkami!

NEWS #2 Resurgence – praca nad tytułem rozpoczęta i już w najbliższy czwartek wysyłamy do drukarni pliki gry.

NEWS #3 Niezbadana Planeta – aktualnie sprawdzamy eproofy gry.

NEWS #4 Too Many Bones – rozpoczęła się redakcja tłumaczenia. Punktem wyjścia wersji polskiej jest tłumaczenie wykonane przez fanów gry – w porozumieniu i przy udziale jego głównych twórców.

NEWS #5 Shards of Infinity – zaakceptowaliśmy egzemplarz próbny Mass Production Copy. Fabryka obecnie ma “zielone światło” na dokończenie konfekcjonowania gier i przygotowanie nakładu do wysyłki.

A co jeszcze przygotowaliśmy w tym tygodniu? Już od najbliższego czwartku będziecie mieli okazję zakupić w Waszych ulubionych sklepach z planszówkami dwa dodatki do gry Bloodborne oraz 51. Stan Ultimate Edition. W piątek nie zabraknie oczywiście Planszówek TV oraz piątkowego konkursu na grupie Fani Portal Games. Będzie również nowy felieton, kolejna odsłona dziennika projektanta oraz update dla gry planszowej Thorgal. A to dopiero początek!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.