Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #16

W marcu odliczamy dni do premiery Dead by Daylight i pędzimy do Was z porcją newsów! Czym zaskoczymy w tym tygodniu? Sprawdźcie!

NEWS #1 Bloodborne Gra Planszowa: Zakazany Las i Lochy Kielicha – przyjmujemy transport obu dodatków.

NEWS #2 Root The Marauder Expansion – tłumaczenie trafiło do redakcji, prace w toku.

NEWS #3 Czerwona Katedra: Posłańcy – transport dodatku wypłynął do Polski.

NEWS #4 Circadians Chaos Order – pliki polskiej edycji zostały wysłane do druku.

NEWS #5 Assasin’s Creed: Brotherhood of Venice – właśnie otrzymaliśmy eproofy do sprawdzenia.

Dodatkowo, w tym tygodniu odliczamy dni do oficjalnej premiery Dead by Daylight. Z tej okazji przygotowujemy się do specjalnej transmisji LIVE z pełną rozgrywką – zaczynamy w czwartek, punktualnie o 16.00. Dodatkowo opublikujemy instrukcję do gry planszowej Thorgal oraz dziennik projektanta Dead by Daylight. Nie zabraknie piątkowego felietonu, konkursu na grupie Fani Portal Games oraz Planszówek TV. Stay tuned!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.