Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #14

To ostatnie lutowe newsy! Jesteście ciekawi, nad czym obecnie pracujemy i jakimi materiałami podzielimy się z Wami w tym tygodniu? Sprawdźcie!

NEWS #1 Brian Boru – rozpoczął się transport, a sama gra płynie do Polski przez morza i oceany!

NEWS #2 Najeźdźcy ze Scytii to gra, która powróci do sprzedaży dzięki graczom, którzy zarezerwowali dodruk w ramach Akcji Dodruk. Dziękujemy! Już rozpoczęliśmy przygotowanie plików do druku. 

NEWS #3 Rozpoczęliśmy prace tłumaczeniowe nad dodatkiem Root: Marauders. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów tytułów!

NEWS #4 Kolejny dodruk Aeon’s End: Wiecznej Wojny planowany jest na rok 2024. W 2023 roku nasze wydawnictwo planuje dostarczyć dwie inne gry podstawowe w linii: Nowy Początek (już obecny na rynku) oraz Outcasts. 

NEWS #5 Dodatki do gry planszowej Bloodborne, czyli Zakazany Las i Lochy Kielicha – docierają właśnie do Polski.

Dodatkowo, w tym tygodniu szykujemy kolejny update dla gry planszowej Thorgal, zbiorczy materiał o grze Marvel United: X-Men z okazji czwartkowej premiery gry, nowy piątkowy felieton oraz marcowe przedsprzedaże już na najbliższych Planszówkach TV.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.