Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #1

Po bardzo intensywnym weekendzie, wkraczamy w równie intensywny tydzień. Sprawdźcie nad czym pracujemy, co organizujemy i czym Was zaskoczymy w tym tygodniu!

NEWS #1 W najbliższy czwartek, 24 listopada szykujemy się do dwóch premier. Pierwsza z nich to Oath: Kroniki Władzy i Banicji, czyli zaawansowana strategiczna gra planszowa, będąca duchowym spadkobiercą gry Root. Druga gra to szybki, imprezowy tytuł pełen dedukcji i szalonych rysunków, czyli Ostatnia Wiadomość.

NEWS #2 Od 21 listopada kilka pubów w całej Polsce otrzymało grę Avalon wraz ze specjalną matą oraz zestawem promek. Oto ich lista: Ponad.To (Jaworzno), Boardowa (Kraków), Awaria Prądu (Wrocław), Punkt Zwycięstwa (Warszawa), R’lyeh Cafe (Kraków), The White Rabbit (Szczecin), Pod Ożartym Smokiem (Katowice). 

NEWS #3 Nadal do każdej paczki wychodzącej z naszego magazynu w listopadzie dołączamy nowe scenariusze do Massive Darkness 2. Akcja trwa do końca miesiąca bądź do wyczerpania zapasów. 

NEWS #4 W tym tygodniu z naszego magazynu będą wysyłane przedsprzedażowe egzemplarze gier: Weather Machine (wtorek) oraz dodatki do Tajemniczego Domostwa.

NEWS #5 W naszych mediach społecznościowych możecie spodziewać się masy dobrych materiałów. Szykujemy strategiczny poradnik świadka dla Ostatniej Wiadomości, pomoc dla graczy Eleven, prezentację mechaniki Tajemniczego Domostwa i już jesteśmy gotowi na kolejne Planszówki TV.

 

A co się działo w zeszłym tygodniu? 

Po pierwsze, wystartowaliśmy z rabatową ofertą Black Friday, która nadal obowiązuje w tym tygodniu. Znajdziecie tam gry planszowe przecenione nawet o -60%. Więcej info TUTAJ. O wszystkich grach Marek opowiadał w piątkowych Planszówkach TV.

Po drugie, wystartowaliśmy ze sprzedażą biletów na PortalCon! Informacje o konwencie będą udostępniane na wydarzeniu na FB: bit.ly/Portalcon2023-wydarzenieFB Bilety są już w sprzedaży w rabatowej cenie: https://sklep.portalgames.pl/portalcon-2023/

Po trzecie, przypominamy o naszych premierach! W każdym tygodniu listopada pojawiło się ogrom nowości, które znajdziecie w jednym miejscu: https://sklep.portalgames.pl/kategoria/nowosci

Po czwarte, przez cały weekend działaliśmy na dwóch konwentach! Byliśmy na Wrocław Games Feście i aleGRAMY. Było genialnie, dlatego dzielimy się krótką fotorelacją poniżej oraz przypominamy specjalną transmisję live poprowadzoną przez Ignacego Trzewiczka – TUTAJ.

Miłego tygodnia!

1 Comment Added

Join Discussion
 1. Gracz 22 listopada 2022 | Odpowiedz

  Szkoda ze nie ma newsa odnośnie neuroshimy i Missisipi

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.