Neuroshima Hex: Raport z otwarcia roku

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przedstawić pierwszy raport związany z działaniami fanów Neuroshimy w całym kraju i pomóc wam – kolejnym fanom Neuroshimy dołączyć do tej społeczności i wziąć udział w licznych, odbywających się w całym kraju rozgrywkach i inicjatywach.

Sztab Główny
Dotychczasowy koordynator Mistrzostw Polski, Wojtek Duda w obecnym sezonie przekazał obowiązki w ręce Jakuba Grzegorczyka. W tym roku Jakub nie tylko będzie zarządzał przebiegiem eliminacji do MP NS HEX, ale także jest punktem kontaktowym pomiędzy fandomem Neuroshimy, a wydawcą. Jeśli macie jakiekolwiek pytania i tematy związane z Neuroshimą Hex, możecie pisać do Jakuba.
Kontakt: nshex@portalgames.pl

Oficjalny profil Neuroshimy na FB w jej wszystkich formach znajdziecie pod tym adresem:
https://www.facebook.com/Neuroshima

Strona Neuroshimy Hex prowadzona przez fanów z masą rewelacyjnych materiałów i częstymi aktualizacjami: https://neuroshimahex.pl

Największa na FB grupa poświęcona Neuroshimie do Neuroshima Hex Polska. Znajdziecie ją pod tym adresem:
https://www.facebook.com/groups/neuroshimahexpolska/?ref=share

Fani Neuroshimy mają także swojego Discorda. Znajdziecie go pod tym adresem: https://discord.com/invite/Ak6AUzpmZB

Kolejny rok walki z Molochem!
Już w kwietniu rozpocznie się kolejny sezon eliminacji do Mistrzostw Polski Neuroshima Hex.

Podczas turniejów eliminacyjnych gracze będą walczyć o następujące nagrody:
12 pamiątkowych naklejek eliminacji do MP
6 unikatowych żetonów sztabu
3 zestawy ośmiu drewnianych customowych gambli dla Gildii Kupców,
1 egzemplarz limitowanej edycji Neuroshima Hex: Year of the Moloch
1 kwalifikacja do turnieju finałowego MP

W finale najlepsi z graczy zmierzą się o tytuł Mistrza Polski i walczą o następujące nagrody:

1 miejsce – 1000 zł + Puchar + nagrody rzeczowe
2 miejsce – 600 zł + Puchar + nagrody rzeczowe
3 miejsce – 300 zł + Puchar + nagrody rzeczowe

fot. Bialikart

Sztaby Regionalne:

Górny Śląsk
Aktualnie rozgrywany jest już czwarty sezon Śląskiej Ligi Heksa. Do rozgrywek można dołączyć w dowolnym momencie. Aby się zapisać należy odezwać się na grupie poświęconej lidze, odezwać się do admina, lub po prostu przyjść na turniej!
Dowódca Sztabu Śląskiego: Jakub Grzegorczyk
Adres dedykowanej grupy na FB: 
https://www.facebook.com/groups/653907503376331/

Warszawa
Warszawska liga Neuroshimy Hex jest rozgrywana w formie gier online, więc każdy – nie tylko mieszkańcy stolicy – może się dołączyć! Aby dołączyć do ligi wystarczy skontaktować się z adminem grupy Warszawska Liga Neuroshima Hex;
Dowódca Sztabu Warszawskiego:
Adres dedykowanej grupy na FB: 
https://www.facebook.com/groups/302545097215706/

Warszawski Sztab Neuroshima Hex
W mieście działają prężnie organizatorzy eliminacji mistrzostw i wydarzeń z takim rozmachem jak turnieje o Puchar Hegemonii i Puchar Mephisto. Ich szyld to Warszawski Sztab Neuroshima Hex.
Adres dedykowanej grupy na FB: 
https://www.facebook.com/WarszawskiSztab

Podkarpacie
Już wkrótce rusza kolejny sezon Podkarpackiej Ligi Neuroshima Hex, jednej z najstarszych i najsłynniejszych rozgrywek w Polsce. Turnieje Podkarpackiej Ligi zazwyczaj są łączone z eliminacjami do Mistrzostw Polski, tak więc za jednym zamachem można zdobyć dwa trofea! Aby dołączyć do ligi należy odezwać się na facebookowej grupie ligi lub przyjść prosto na turniej!
Dowódca Sztabu Podkarpackiego: Waldemar Żarek
Adres dedykowanej grupy na FB: 
https://www.facebook.com/groups/184505025641150/

Lublin
Wiosną rusza kolejny sezon turniejowy w Lublinie. Turnieje skierowane są zarówno dla doświadczonych jak i początkujących graczy. Aby dołączyć do ligi należy odezwać się na facebookowej grupie Neuroshima Hex! Lublin.
Dowódca Sztabu w Lublinie: Antoni Merkun
Adres dedykowanej grupy na FB: 
https://www.facebook.com/groups/583062335393755/?mibextid=oMANbw

Trójmiasto
Pierwsza runda ligi już ruszyła! Ale nie martwcie się, już od maja będzie można zapisywać się na drugą rundę! Poza tym oczywiście warto wpaść na spotkania pierwszej rundy i po prostu pograć for fun i podszkolić się z zasad! Aby dołączyć do ligi należy odezwać się na facebookowej grupie Neuroshima Hex sekcja Pomorze!
Dowódca Sztabu Trójmiejskiego: Jakub Grzegorczyk (uwaga: to nie ten sam Jakub Grzegorczyk, który działa w Sztabie Głównym)
Adres dedykowanej grupy na FB: 
https://www.facebook.com/groups/911761160575967/

Wrocław
Już 25 lutego we wrocławskiej Awarii prądu odbędzie się turniej reaktywujący Neuroshimę Hex na Dolnym Śląsku! Wszystkie informacje znajdziecie na FB!
Adres wydarzenie na FB: 
https://fb.me/e/4cXy3BfoA

Małopolska
Sztab Małopolski potrzebuje waszego wsparcia! W Krakowie co prawda odbywają się regularnie eliminacje do mistrzostw Polski, ale potrzeba zbudować stały przyczułek dla hexomaniaków! Tymczasem w Suchej Beskidzkiej reaktywuje się grupa zawodników, którzy przy asyście Koordynatora MP planują stworzyć Małopolską Ligę Heksa! Fani NS HEX z małopolski – zgłaszajcie się do Jakuba!

Łódź
Sztab Łódź także dopiero się organizuje! Zapaleni gracze Hexa próbują przywrócić rozgrywki w centrum Polski – jeśli znajdą się jacyś zawodnicy chętni pograć w Łodzi, to są proszeni o kontakt z Koordynatorem MP!

Oddziały dr. Alluvaha
Dla wszystkich, którzy chcą grać w Neuroshimę Hex i walczyć z Molochem, ale nie mają możliwości dołączyć do poszczególnych sztabów – toczy się masa inicjatyw rozgrywanych online! Jeśli potrafisz w komputery i appki, jeśli dałbyś radę w oddziałach dr. Alluvaha – zapraszamy do rozgrywek!

Ligi Dowódców
Obłędny format rozgrywek, w którym gracz wybiera jedną armię, której jest dowódcą i przez całą ligę gra tylko ta jedną armią. Projektem dowodzi Piotr Lubecki z Rzeszowa. Liga Dowódców okazała się tak popularna, że obecnie trwają rozgrywki w 3 osobnych grupach! Liczymy, że z waszym udziałem Piotr odpali jeszcze conajmniej dwie kolejne!
1 liga dowódców: 
https://www.facebook.com/groups/257923649217733/
2 liga dowódców: 
https://www.facebook.com/groups/278711333665034/
3 liga dowódców: 
https://www.facebook.com/groups/692519102715040/

Polska Liga Online Neuroshimy Hex:
Liga gra w grupach na przestrzeni całego roku w czterech rundach: zimowa, wiosenna, letnia i jesienna. Po każdej rundzie gracze awansują lub spadają do sąsiadujących grup. Na koniec sezonu, grana jest runda playoff dla tych którzy uzyskali najwięcej punktów w fazie grupowej.
Zwycięzca ligi ma zapewnione miejsce w finałach Mistrzostw Polski w następnym roku. Wręczenie nagród ligi odbędzie się na Portalconie w 2025 r. Zapisy do ligi na grupie:
https://www.facebook.com/groups/753625489451423/

Narzędzia walki z Molochem – Aplikacje związane z Neuroshimą!

Neuroshima Hex
Oficjalna aplikacja do grania w Neuroshimę Hex. Pozwala na rozgrywki przeciwko AI w trzech trybach trudności oraz do rozgrywek z innymi graczami, zarówno w trybie gorącego krzesła, jak i online. Dopuszczona do wykorzystywania w większości evenów i turniejów online.
Link Google Play: 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bdc.nh&hl=en&gl=US&pli=1
Link AppStore: 
https://apps.apple.com/pl/app/neuroshima-hex/id391297152

Neuroshima Konwój
Gra dwuosobowa w świecie Neuroshimy. Konwój Molocha zmierza, by zniszczyć Nowy York, armia Posterunku stara się go za wszelką cenę zatrzymać. Pozwala na rozgrywki przeciwko AI zarówno jako dowodzący Molochem jak i Posterunkiem, oraz do rozgrywek z innymi graczami, zarówno w trybie gorącego krzesła, jak i online.
Link Google Play: 
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.portalgames.convoy&hl=pl
Link AppStore: 
https://apps.apple.com/pl/app/neuroshima-convoy-card-game/id1527545755?l=pl

Neuroshima Hex Counter
Projekt fanowski służący do zaznaczania, które żetony już zostały zagrane, by mieć pełną wiedzę co jeszcze może zostać dociągnięte.
Link: 
https://nshex.enclavegames.com/counter/

Sygnał do działań!
Jeśli chcesz dołączyć do społeczności aktywnych fanów tworzących fandom Neuroshimy, organizujących eventy, szkolenia, i wszelkie inicjatywy związane z Neuroshimą, jeśli chceszstworzyć rozgrywki w swoim mieście lub pojedynczy turniej na próbę, kontaktuj się z Koordynatorem MP na nshex@portalgames.pl

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.