Neuroshima Hex: Podsumowanie kwietnia 2024

Neuroshima Hex rozkręca się z szaleństwem sceny turniejowej. Przedstawiamy zestawienie informacji z kwietniowych rozgrywek i zapraszamy do gry: czy to domowej, czy to społecznościowej. Najbliższe heksowe wydarzenia znajdziesz na stronie neuroshimahex.com.

fot. Bialikart

Ilość eliminacji – 10
Ilość uczestników – 174
Ilość pojedynczych graczy – 123
Średnia frekwencja – 17,4
Największe eliminacje – One More Game Wrocław – 26 osób

Najbardziej aktywne województwa (frekwencja):
1. Śląskie – 58 osób
2. Pomorskie – 35 osób
3. Dolnośląskie – 26 osób

Najaktywniejsi zawodnicy (występy):
1. Kordian G. – 6 występów
2. Agnieszka B. – 5 występów
3. Paweł Z. – 4 występy

Ranking Miast (finaliści):
1. Katowice – 3
2. Rzeszów – 2
3. Poznań, Rydułtowy, Lublin, Starogard Gdański, Gdańsk, Warszawa – 1

Ranking Województw (finaliści):
1. Śląskie – 4
2. Podkarpackie, Pomorskie – 2
4. Mazowieckie, Lubelskie, Wielkopolskie – 1

fot. Bialikart

Ciekawostki:
Pomimo, że we Wrocławiu odbyły się największe eliminacje (26 osób) w do fazy top 8 awansowała tylko jedna osoba z Wrocławia

Podczas eliminacji w Katowicach 21 kwietnia o mały włos doszłoby do sensacji i pierwszego kobiecego finału eliminacji MP. Nie trzeba było długo czekać, bo ten historyczny finał odbył się tydzień później, 28 kwietnia w Warszawie.

W tym sezonie prowadzimy statystyki, który gracz ile razy wystąpił na eliminacjach, a za osiągnięcie kolejnych progów gracze będą otrzymywać na koniec sezonu pagony ze stopniami wojskowymi Posterunku. (5 – kapral – tutaj pagonu nie przydzielam, 10 – sierżant, 15 – porucznik, 20 – kapitan, 25 – major, 30 – pułkownik, a gracz z najwyższym wynikiem – generał). Pagony najwyraźniej zmobilizowały ludzi, bo na 123 graczy, aż 32 wystąpiło w więcej niż jednym miejscu, a po trzech tygodniach już dwie osoby mają stopień kaprala.

Raport Jakuba Grzegorczyka

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.