Napad na bank – nowy scenariusz do gry Zombicide: Żywi lub Nieumarli

Zombicide: Żywi lub Nieumarli z nową misją? Tak jest! Czas napełnić puste sakwy kasą i przy okazji rozprawić się z bandą nieumarłych na Dzikim Zachodzie. Materiał do pobrania TUTAJ.

Mój partner i ja właśnie przybyliśmy do małej wioski Clay Town w poszukiwaniu forsy. Słyszeliśmy o wielkim stosie gotówki, który przyjechał kilka dni temu pociągiem i całkowicie wypełnił skarbiec banku! Nie spodziewaliśmy się jednak, że wraz z tą dostawą nadeszła krwiożercza plaga, która zamieniła wszystkich mieszkańców miasta w wygłodniałe, żywiące się mięsem zombie! Jeśli naprawdę chcemy zabrać ze sobą pieniądze, będziemy musieli odkryć tajemnicę skrytki w mieście, a następnie rozprawić się z tymi dziwacznymi stworzeniami!

2 Ocalałych / Trudna / 45 minut

Cele:
Złap pieniądze i hulaj dusza! Dotrzyjcie do Strefy Wyjścia wszystkimi Ocalałymi. Jeżeli na koniec Fazy Graczy wszyscy Ocalali znajdują się w Strefie Wyjścia i posiadają Niebieski i Zielony Żeton Celu, zeskanujcie kod QR (widoczny na scenariuszu), by poznać zakończenie historii!

LINK: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-zywi-lub-nieumarli

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.