Najmij sobie Zaciężnego… Co nas czeka w tym tygodniu? Plan tygodnia #11

Trzy paczki Zaciężnych do Roota wmaszerowują na scenę – a w zasadzie do sklepów z grami. Razem z nimi swój prime time wywalczył sobie u nas Leśnogród. Bądź z nami: mamy w planach zaserwować co nieco i początkującym graczom, i starym wyjadaczom, którym wiecznie mało contentu do gry!

Przy okazji… przez kilka tygodni podstawka do Roota niemal zupełnie znikła ze sklepów. Sytuacja unormowana – właśnie realizujemy zamówienia, bo drukarnia dostarczyła najnowszy nakład gry. To dobry moment na wejście w serię… zwłaszcza że jeszcze przez chwilę mamy niezłą promocję na dodatki w naszym e-sklepie!

W piątek szykujemy niespodziankę: pierwszą tegoroczną odsłonę Akcji Dodruk. O ten tytuł gracze podpytywali na forach, live’ach i w komentarzach od lat (nie przesadzam!). Wpadnij na Planszówki TV albo na nasze kanały i zobacz samemu (sama) – to będzie dobra wieść!

Na koniec, poleciłbym wyprawę na nasz kanał na YT. Nie dość, że mamy na nim od soboty nowy odcinek portalowego vloga z pakietem aktualizacji, nie dość, że czekają filmy z całego tygodnia, to jeszcze wczoraj wieczorem wjechał gameplay Niezbadanej Planety. Siedliśmy do niego w trójkę z Maćkiem i Klaudią, trochę popokazywaliśmy zasady, trochę pogłówkowaliśmy, trochę poheheszkowaliśmy… a na koniec Klaudia wzięła i zaskoczyła wszystkich wynikiem.

Autor: Rafał Szyma

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.