“Nagła zamiana” – nowa misja do pobrania do Zombicide: Czarna Plaga

Już niebawem w sklepach planszówkowych Nieodwracalnie Plagą naCechowane zombiaki, a to doskonały moment na nową misję do średniowiecznego Zombicide!

Link do materiałów: bit.ly/Naglazamiana_CzarnaPlaga

“Krążą plotki o magicznych kamieniach teleportacyjnych. Zamierzamy je odnaleźć i spróbować okiełznać ich mistyczne moce. W końcu Zombicide nigdy się nie kończy, a my będziemy potrzebować wszelkiej pomocy, jaką możemy uzyskać!”

Trudność: średnia / 6 Ocalałych / 60-90 minut

Aby zwyciężyć, osiągnijcie poniższe Cele w podanej kolejności:
1- Znajdźcie kamienie. Zdobądźcie wszystkie znaczniki Celu.
2- Przetestujcie je. Osiągnijcie Strefę Wyjścia pełnym składem.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.