“Mordercze Kruki” i “Strzelcy Szwendacze” ponownie w sprzedaży!

Dwa dodatki, czyli Mordercze Kruki i Strzelcy Szwendacze już czekają na wszystkich fanów ubijania zombiaków. Jeżeli na Waszym stole regularnie ląduje Zielona Horda bądź Czarna Plaga to warto wprowadzić coś nowego do gry. Zobaczcie, czym mogą Was zaskoczyć dodatki!

Mordercze Kruki nie ustrzegły się przed Czarną Plagą. Żerowały na ogarniętych zarazą truchłach i teraz same stały się drapieżcami pałającymi żądzą krwi i mordu. Szybko latają, ignorują przeszkody i zanim się obejrzymy spadają na nieświadomą ofiarę… Od teraz trzeba zacząć czujnie spoglądać w niebo, bo Mordercze Kruki wprowadzają 15 nowych figurek wrogów. Dodatek jest dostępny TUTAJ.

Z kolei Strzelcy Szwendacze kierują się tylko jednym: żądzą zabijania. Są uzbrojeni w broń dystansową i używają jej z morderczą precyzją, gdy tylko nas dostrzegą. A co gorsza… nie męczą się i ścigają całymi dniami. Dodatek to aż 20 nowych figurek przeciwników, którzy jeszcze bardziej utrudniają całą rozgrywkę! Rozszerzenie jest dostępne TUTAJ

Przypominamy, że nadal wysyłamy do każdej październikowej (i nawet listopadowej) paczki nowy scenariusz do gry Zombicide. To jest dobry pretekst do powiększenia swojej kolekcji o ponownie dostępne dodatki.

A jeżeli chcecie jeszcze lepiej poznać kolekcję Zombicide to zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu TUTAJ

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.