Mistrzostwa w Brazylii, NS HEX w Brazylii…

neurohex_brasil

Z olbrzymią przyjemnością informujemy o popisaniu umowy z brazylijskim wydawnictwem FunBox Jogos na wydanie linii Neuroshima Hex w Brazylii! FunBox Jogos to młode wydawnictwo działające na rynku od 2013 roku, założone przez brazylijskich geeków, których celem jest rozruszanie rynku gier w Brazylii. FunBox Jogos zasłynęli kilka miesięcy temu na cały świecie przygotowując wyjątkową edycję gry Coup, która podbiła serca geeków na całym świecie i sprawiła, że zamówienia na brazylijskiego Coupa płynęły z całego świata.

Tu możecie zobaczyć ich robotę z Coup, a powyżej prezentujemy brazylijskie pudło do Hexa. Co oni sami mówią o Neuroshimie?

Before being a Publisher we all were board gamers and our bar for quality is as high as it can possibly be. That said, we decided our company will only bring games that we love and believe everyone should try at least once in their lives. Neuroshima Hex is one of those games. A game of deep strategy and incredible tactics, which beauty can be found not only in the components, but in the gameplay as well.

A zatem stalo się! Czas by Moloch i spółka podbili serca graczy w południowej Ameryce! Trzymajcie kciuki za ten projekt!

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.