Mistrzostwa Polski Neuroshimy Hex 2023 zakończone!

Zapowiedzi, Gamesroom, czy tez świętowanie 25 lecia Portal Games to ciekawe części Portalconu, ale był jeszcze jeden punkt programu Final Mistrzostw Polski w Neuroshime Hex.

Po bardzo emocjonującym turnieju Mistrzem Polski 2023 Neuroshimy Hex został Kordian Gawroński. Tytuł Wicemistrza otrzymał Julian Zakrzewski, trzecie miejsce zajął Cyprian Guida. Czwarte miejsce tuż za podium przypadło Jakubowi Czekierdzie.

Wielkie podziękowania kierujemy do Wojtka Dudy za przeprowadzenie finałowego turnieju, pomoc w koordynacji wszystkich turniejów eliminacyjnych oraz fachowe sędziowanie. Pełne wyniki turnieju finałowego opublikujemy już wkrótce. Dziękujemy i gratulujemy!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.