Misja na weekend do Marvel Zombies – materiał do pobrania!

Brak planów na weekend? Śmiało, pobierajcie darmowy scenariusz do Marvel Zombies, który udostępniamy specjalnie dla wszystkich fanów zombiaków!

Tony Stark był w stanie stworzyć urządzenie, które kontroluje nasz niepohamowany głód. To naprawdę mogłoby uczynić nasze nieumarłe życia o wiele bardziej znośnymi. Niestety, nasze zasoby ograniczyły nas do zbudowania tylko jednej takiej maszyny. Aby wyprodukować ich więcej, musimy zaatakować budynek Oscorp i uzyskać dostęp do jego tajnego laboratorium, w którym możemy znaleźć wymagany sprzęt.


Materiał do pobrania TUTAJ.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.