Michał Pol patronem gry planszowej Eleven

Ukazała się właśnie ekonomiczna gra planszowa Eleven, w której każdy z graczy staje przed zadaniem zarządzania i rozwijania własnego klubu piłkarskiego. Gracze tworzą i zarządzają rozbudowanym mechanizmem, jakim jest klub piłkarski ze stadionem, drużyną, pracownikami, sponsorami, zarządem, budżetem, rzeszą kibiców i regularnymi rozgrywkami ligowymi. To wierne planszowe odwzorowanie piłkarskiego menedżera rodem z gier komputerowych.

Gra Eleven odniosła sukces podczas kampanii crowdfundingowej, pozyskując blisko 4 tysiące wspierających i przeszło 1,9 mln złotych! W listopadzie nasze wydawnictwo Portal Games zrealizowało dostawę egzemplarzy dla wspierających, by następnie udostępniło szerokiemu gronu graczy wersję detaliczną gry.

Jej partnerem medialnym został Michał Pol, popularny dziennikarz sportowy, bloger i youtuber. “Marzyłem o takiej grze, gdzie wspólnie z kumplami przed meczem czy po meczu siadamy i gramy w grę planszową. Eleven to właśnie taka gra!” – mówi dziennikarz, którego z twórcami gry połączyła piłkarska pasja.

Gra Eleven jest dostępna tu: https://sklep.portalgames.pl/eleven

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.