Marvel Zombies Rewolucja X-Men: przedsprzedaż, dodatki i wyjątkowe bonusy!

Mamy przyjemność donieść o starcie przedsprzedaży pudełek pełnych bohaterów, zombie-bohaterów, zombie, przygody i pierwszorzędnych figurek. Właśnie otwarliśmy możliwość zakupienia Marvel Zombies: Rewolucji X-Men wraz z dodatkami!

X-Meni na ratunek!

Rewolucja X-men dopełnia zamysł CMON na tę serię. W Marvel Zombies gracze nieśli chaos w mieście jako zombie-bohaterowie. Rewolucja “naprawia” sprawę: oto drużyna profesora Xaviera walczy z plagą zombie w dramatycznej i wybuchowej próbie uratowania świata. Czy w duecie z pierwszą odsłoną, czy samodzielnie – to pudło zapełnia godziny rewelacyjnej zabawy… i zestaw pierwszorzędnych figurek dla graczy i kolekcjonerów.

Dodatki

Dwa inne produkty w linii Marvel Zombies dołączają do przedsprzedażowej oferty. To Fantastyczna Czwórka z przygodami pierwszej rodziny Marvela oraz Strażnicy Galaktyki, którzy gotowi są na występ w każdej misji w grze.

Ekskluzywne rozszerzenia

Na tych, którzy zdecydują się zamówić gry w e-sklepie Portalu, przygotowaliśmy wyjątkowe rozszerzenia. Sentinel Strike z postacią profesora Xaviera w wersji bohaterskiej i zombie oraz trzema wielkimi figurkami Nana to unikat towarzyszący zamówieniom na Rewolucję X-Men. Z kolei do pakietu dodatków dokładamy rozszerzenie zamieniające wszystkie żetony w serii na plastikowe znaczniki!

Okazja do uzupełnienia serii

Równolegle ze startem przedsprzedaży e-sklep Portalu oferuje wszystkie dotychczasowe pozycje spod szyldu Marvel Zombies w promocyjnej cenie. To świetna okazja, by skompletować swój zestaw do gry z kompletem figurek i kikudziesięcioma misjami w obu trybach rozgrywki: jako zombie i jako superbohaterowie!

Trzecia kampania do Zombicide 2 ed.

Przedsprzedażowe szaleństwo dopełnia nowa kampania do współczesnego Zombicide. Po wyprawie do Waszyngtonu i starciach o Fort Hendrix, gracze otrzymują bilet do słonecznego Rio za sprawą Rio Z Janeiro.

Przewidywana data premiery wszystkich ogłoszonych tytułów: 18 kwietnia.

Więcej informacji: https://sklep.portalgames.pl/kategoria/przedsprzedaz

Marvel Zombies Rewolucja X-Men

Samodzielna, taktyczna gra planszowa z rewelacyjnymi figurkami i hordą zombie do pokonania

Rewolucja X-Men to kooperacyjna gra planszowa, w której od 1 do 6 graczy wciela się w ostatnich ocalałych Superbohaterów, walczących z Zombie Bohaterami i hordami zombie kontrolowanymi przez mechanikę gry. Waszym celem jest wypełnienie celów misji, pokonanie wrogów i uratowanie postronnych, którzy znaleźli się w niebezpieczeństwie.

Marvel Zombies Fantastic 4: Oblężenie

Rozszerzenie kompatybilne z grami Marvel Zombies i Marvel Zombies: Rewolucja X-Men, w którym dom pierwszej rodziny Marvela atakują hordy zombie… z zewnątrz i od środka!

Fantastic 4: Oblężenie daje sposobność rozegrania wielkiej walki Fantastycznej Czwórki z plagą zombie. Doświadcz jej zarówno grając jako nieumarli, jak i kierując superbohaterami! Pudełko zawiera Superbohaterów, Zombie Bohaterów i Postronnych powiązanych z Pierwszą Rodziną Marvela i przenosi akcję gry do Budynku Baxtera, od parteru aż po sam dach.

Marvel Zombies Fantastic 4: Zestaw Guardians of the Galaxy

Rozszerzenie kompatybilne z grami Marvel Zombies i Marvel Zombies: Rewolucja X-Men, które wprowadza do rozgrywek Strażników Galaktyki!

Zestaw Guardians of the Galaxy tdodaje do rozgrywki gromadę postaci zamieszkujących kosmos, w tym bandę Guardians of the Galaxy. Ta grupa żywych i nieumarłych bohaterów musi stawić czoła ogromnemu zagrożeniu ze strony zombie-Thanosa, który za pomocą Kamieni Nieskończoności chce zrealizować swój szalony plan! W zaciekłej walce pomoże wam pies Cosmo oraz kaczor Howard.

Zombicide 2. ed.: Rio Z Janeiro

Dodatek do Zombicide 2 ed., w którym tropikalny raj zmienia się w karnawał koszmarów.

Rio Z Janeiro wprowadza do gry 6 nowych Ocalałych, zupełnie nowy zestaw zombie wprost z parad samby oraz kampanię rozgrywaną w ogarniętej karnawałowym szaleństwem Brazylii. Wywalczcie sobie drogę przez ciasne uliczki faweli, stawcie czoła trudnym wyborom z kart Celów i odkrywajcie nowe mechaniki gry, szukając jedynej osoby zdolnej odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.