Marvel Zombies: Rewolucja X-Men już w sklepach!

Z przyjemnością informujemy o premierze Marvel Zombies: Rewolucji X-Men wraz z pakietem dodatków. Od dziś w sklepach z grami dostępne są:

 • Marvel Zombies: Rewolucja X-Men
 • Marvel Zombies: Rewolucja X-Men: Zestaw Guardians of the Galaxy
 • Marvel Zombies: Rewolucja X-Men: Fantastic 4 Oblężenie
 • Zombicide 2 ed.: Rio Z Janeiro

Marvel Zombies Rewolucja X-Men – samodzielna, taktyczna gra planszowa z rewelacyjnymi figurkami i hordą zombie do pokonania

Rewolucja X-Men to kooperacyjna gra planszowa, w której od 1 do 6 graczy wciela się w ostatnich ocalałych Superbohaterów, walczących z Zombie Bohaterami i hordami zombie kontrolowanymi przez mechanikę gry. Waszym celem jest wypełnienie celów misji, pokonanie wrogów i uratowanie postronnych, którzy znaleźli się w niebezpieczeństwie.

Link: https://sklep.portalgames.pl/marvel-zombies-rewolucja-x-men

Marvel Zombies Fantastic 4: Oblężenie – rozszerzenie kompatybilne z grami Marvel Zombies i Marvel Zombies: Rewolucja X-Men, w którym dom pierwszej rodziny Marvela atakują hordy zombie… z zewnątrz i od środka!

Fantastic 4: Oblężenie daje sposobność rozegrania wielkiej walki Fantastycznej Czwórki z plagą zombie. Doświadcz jej zarówno grając jako nieumarli, jak i kierując superbohaterami! Pudełko zawiera Superbohaterów, Zombie Bohaterów i Postronnych powiązanych z Pierwszą Rodziną Marvela i przenosi akcję gry do Budynku Baxtera, od parteru aż po sam dach.

Link: https://sklep.portalgames.pl/marvel-zombies-zestaw-f4-gotg

Marvel Zombies Fantastic 4: Zestaw Guardians of the Galaxy – rozszerzenie kompatybilne z grami Marvel Zombies i Marvel Zombies: Rewolucja X-Men, które wprowadza do rozgrywek Strażników Galaktyki!

Zestaw Guardians of the Galaxy dodaje do rozgrywki gromadę postaci zamieszkujących kosmos, w tym bandę Guardians of the Galaxy. Ta grupa żywych i nieumarłych bohaterów musi stawić czoła ogromnemu zagrożeniu ze strony zombie-Thanosa, który za pomocą Kamieni Nieskończoności chce zrealizować swój szalony plan! W zaciekłej walce pomoże wam pies Cosmo oraz kaczor Howard.

Link: https://sklep.portalgames.pl/marvel-zombies-zestaw-f4-gotg

Zombicide 2. ed.: Rio Z Janeiro – dodatek do Zombicide 2 ed., w którym tropikalny raj zmienia się w karnawał koszmarów.

Rio Z Janeiro wprowadza do gry 6 nowych Ocalałych, zupełnie nowy zestaw zombie wprost z parad samby oraz kampanię rozgrywaną w ogarniętej karnawałowym szaleństwem Brazylii. Wywalczcie sobie drogę przez ciasne uliczki faweli, stawcie czoła trudnym wyborom z kart Celów i odkrywajcie nowe mechaniki gry, szukając jedynej osoby zdolnej odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

Link: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-2-edycja-rio-z-janeiro

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.