Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów – nowa misja do pobrania!

Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów i kolejna darmowa misja do pobrania dla tych, którzy chcą raz na zawsze rozprawić się z Kapitanem Ameryką w wersji zombie!

Materiał do pobrania tutaj: bit.ly/MZRB_PolowanieNaKapitana

Misja: Polowanie na Kapitana
Trudna / 4 Superbohaterów / 60 minut

“Żywy czy też nie, Kapitan Ameryka to wciąż groźny przeciwnik. Nie dość, że jakimś cudem znalazł źródło Vibranium, dzięki któremu ulepszył swoją tarczę, to jeszcze porwał dwoje członków naszej drużyny. Musimy uratować przyjaciół, zanim trafią na talerz Kapitana. Tylko wtedy, gdy będziemy znów w pełnym składzie, możemy mieć szansę na przełamanie obrony Kapitana Ameryki. Naprzód!”

Ratujcie i polujcie! Osiągnijcie te Cele w podanej kolejności:
1. Znajdźcie i uratujcie oboje Porwanych Bohaterów
2. Wyeliminujcie Kapitana Amerykę.

Specjalne przygotowanie:

• Głód Ameryki: Umieśćcie figurkę Captain America wraz z jego odkrytą kartą Zombie Bohatera obok Planszy.
• Superbohaterowie w niebezpieczeństwie. Umieśćcie obok Planszy 2 niewykorzystane figurki Superbohaterów wraz z ich kartami Postaci. Są to Porwani Bohaterowie.
• Muszą gdzieś tu być! Umieśćcie losowo Niebieski i Zielony żeton Celu wśród Czerwonych Celów. Wszystkie żetony Celów muszą być zakryte.

Autorzy Misji: Rodrigo Sonnesso i Toi Von Glehn

Przypominamy! Ta Misja wykorzystuje zasady i komponenty gry podstawowej Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.