Marvel United: Spider-Geddon – Kochanie! Chodź, zagramy! 

Żeby zmienić chłopca w Spider-Mana, potrzeba ukąszenia radioaktywnego pająka. Na szczęście zamiana dziecka w fana planszówek nie wymaga pogryzienia przez napromieniowanych hobbystów!

Wystarczy do tego świetna gra: coś sprofilowanego pod wspólne rozgrywki. Coś takiego jak Spider-Geddon czy seria Marvel United w ogóle. Gry zaprojektowane po to, by wprowadzać w planszowe hobby.

Jest tu kooperacyjna rozgrywka: pełna współpraca gracze kontra gra. Nieważne, o ile lepszy rodzic jest od dziecka, doświadczony gracz od żółtodzioba – tu wspólnie podejmujemy decyzje, a każdy z osobna dokłada swoją kartę, ruchy, efekty do walki z Wielkim Złym.

Jest niski próg wejścia: podstawowych zasad nie trzeba nawet tłumaczyć, wystarczy je POKAZAĆ na początku rozgrywki. Reszta? Reszta wyjdzie w praniu. W Marvel United wchodzi się zupełnie intuicyjnie.

Jest planszowe wyzwanie: paleta różnorodnych przeciwników, z których każdy stanowi mini-grę do rozpracowania i pokonania. I warto od razu sobie to powiedzieć: o ile to, jak grać w grę, jest proste i bezproblemowe, to jej WYGRANIE to prawdziwy “czelendż”. Do przeciwników podchodzi się zwykle na kilka razy, a satysfakcja z pokonania wreszcie złola jest o-grom-na!

Są ulubieni bohaterowie: Avengersi w Marvel United, X-Meni w drugiej odsłonie, galeria Spider-Menów w Spider-Geddonie. Trzy samodzielne odsłony poszerzają jeszcze herosi z dodatków: Thor z Lokim, Deadpool, Spiderman, Czarna Pantera, Strażnicy Galaktyki i inni.

Są świetne figurki: czy w wersji pudełkowej, czy dla fanów malowania. Linia Marvel United zaproponowała unikatowy, komiksowo-kreskówkowy styl, w którym zakochali się gracze. Każda figurka serii to miniaturowe dzieło trafiające prosto do serducha fana.

Współpraca, proste zasady, planszowe wyzwania, bohaterowie i świetne figurki – pięć składników uniwersalnego narzędzia do pozyskiwania fanów planszówek wśród młodych graczy.

Link: https://sklep.portalgames.pl/spider-geddon

Najnowsza odsłona linii, Spider-Geddon, trafił właśnie do przedsprzedaży w okazyjnej cenie. Równolegle w e-sklepie Portalu rusza promocja dwóch pozostałych gier podstawowych linii: Marvel United i Marvel X-Men United.

Promocja obejmuje także komplet dodatków wymagających posiadania którejś z gier podstawowych. Atutem gry jest to, że każdy dodatek współdziała z dowolną “podstawką” – to rozwiązanie trafiające zarówno do kolekcjonerów, jak i fanów konkretnych bohaterów. 

Link: https://sklep.portalgames.pl/promocja-marvel-united

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.