Mamy to! Akcja dodruk dla gry Aeon’s End: Wieczna Wojna zakończona sukcesem!

Z radością meldujemy, że Akcja Dodruk gry Aeon’s End: Wieczna Wojna została zakończona sukcesem! Masz w tym swój udział, za co ogromnie dziękujemy! 🙂

Zamówienia w naszym sklepie spływały do ostatniej chwili, a ich liczba ostatecznie zatrzymała się na 440 zakupionych pudełkach z 350 wymaganych do zlecenia druku!

Co dalej?

Pliki już lecą do druku! O postępach w produkcji będziemy informować na bieżąco. Jeszcze raz dziękujemy, że z Twoją pomocą Aeon’s End: Wieczna Wojna będzie ogrywana już tej jesieni! 🥳

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.