Mamy Mistrza! – Pytania do fanów

odpowiedzi mamy mistrza PL

 

Kolejny wtorek i kolejna okazja, aby przytoczyć niektóre wasze odpowiedzi na pytanie, w którą grę planszową jesteście nie do pokonania (jak zwykle, pisownia oryginalna):

Przemysław napisał: Fasolki- w ciągu 3 lat pokonano mnie tylko raz. Dodatkowo nigdy nie pokonano mnie w Drodze do Szaleństwa. Za to moja żona łoi mi skórę w 99% partii w Poprzez Wieki i Cytadelę.
Natomiast chyba najlepiej wspominam wygraną w Cyklady, kiedy zmontowałem koalicję przeciw pewnemu zwycięzcy, w której “poświęciłem się” licytując Atenę za 46 złota, nikt nie zauważył, że miałem już dwie 🙂

Sławek napisał: Nie do pokonania jestem w ‘Na sygnale’- starą grę Kuźni Gier, czyli waszej konkurencji 😉
A największy sukces… Gdy pokonałem pierwszy raz dziewczynę w ‘jej’ grę planszową- ‘Super Labirynt’

Bartosz napisał: Największy sukces? Pokonanie Wielkiej Księgi Szaleństwa, za 3 razem… Na najłatwiejszym poziomie trudności.

Paweł napisał: Proste mistrz Polski w królestwo w budowie

Dawid napisał: Ja we wszystko dostaje baty…

Dziękujemy bardzo za te odpowiedzi!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.