Little Town: Rzemieślnicy – premiera już dzisiaj!

Fachowcy pilnie potrzebni! Do doliny ściągają eksperci z różnych dziedzin budownictwa. Dzięki nim twoje miasto nabierze blasku, a wszędzie pojawią się nowe, przynoszące dochody budowle. Pod warunkiem że każdy będzie wykonywał to, na czym zna się najlepiej…

Jeżeli spodobało się Wam kierowanie grupą architektów i rozwój miasteczka w grze Little Town, to jeszcze więcej frajdy w rozgrywki zapewni najnowszy dodatek. Rozszerzenie wprowadza karty tytułowych Rzemieślników, które wyspecjalizują waszych Robotników i sprawią, że staną się bardziej efektywni. Co więcej, każda karta Rzemieślnika posiada cztery poziomy zaawansowania, a regrywalność całej rozgrywki zwiększają całkowicie nowe karty Celów i płytki Budynków. Większa złożoność gry – gwarantowana.

A gdyby to nadal dla Was było za mało, to dodatek Rzemieślnicy urozmaica rozgrywkę dzięki dwóm trybom: podstawowym i zaawansowanym. Dodatek jest już dostępny tutaj: https://sklep.portalgames.pl/little-town-rzemieslnicy

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.