Lekutra na dziś: Prezentacja projektów kart 51. Stan: Master Set

W ramach “Lektury na dziś” prezentujemy ile czasu zajęło nam przygotowanie finalnego projektu kart do 51. Stanu: Master Set. Scorn wiele się nacierpiał i stworzył naprawdę dużo konceptów kart. Zobaczcie sami!

2 komentarze Added

Join Discussion
 1. Shade 24 marca 2017 | Odpowiedz

  O ile illustracje są rewelacyjne, to już dobór kolorów, ikonki, czy poszczególne elementy UI są poprostu zbyt kolorowe i słabe, kompletnie wyprane z klimatu post-apo. Niestety. Dla przykładu podam karty z Metro 2033 Board Game – jako wzór do naśladowania.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.