Kultowy bohater Andrzeja Pilipiuka w nowej odsłonie!

Rusza przedsprzedaż “Upiornych Wczasów”, kooperacyjnej gry karcianej z Wędrowyczem w roli głównej. Jakub Wędrowycz: Upiorne wczasy to kooperacyjna gra karciana, w której gracze grają jako Jakub i jego ekipa, by wspólnie tłuc potwory, bronić wakacyjnych zakątków i pochłaniać hektolitry ożywczego samogonu. Gracz co turę zagrywa kartę, namawia kompana na jej wsparcie, a potem liczy na to, że potwór nie odda za mocno!

Z książek na karty… gry 

Niepowtarzalny humor i klimat książek Andrzeja Pilipiuka – tym razem na kartach tej niepowtarzalnej gry! Wszystko zilustrowane jak należy przez Andrzeja Łaskiego (autora powieściowych okładek serii) i artystów wydawnictwa Portal Games: Hannę Kuik i Macieja Simińskiego. 

Kooperacja lub mogiła 

Będzie przyjemnie, ale nie będzie łatwo! Albo gracze zabiorą się do roboty jako zespół, albo będzie to najkrótsza przygoda w Wojsławicach. 

Wyzwanie nie dla ogórków 

Jak parę zasad zmienić w śmiertelne wyzwanie? Do opanowania jest kilka akcji i system działania wrogów i można grać. Ale wygrać… to zupełnie inny temat. Tu trzeba się nakombinować!

Do kompletu lub samodzielnie

Na półce gracza leży już Dziki Samogon, poprzednia Jakubową gra karciana na tej mechanice? Można ją rozbudować o Upiorne Wczasy. Gracz nie zna tej gry? Też dobrze. Upiorne Wczasy to samodzielna gra i 100% zabawy w zabawie.

Tylko w Portal Games

Do premiery gry przewidzianej na 4 lipca tytuł dostępny jest tylko w e-sklepie Portal Games. Zamówienia realizowane będą już od 11 czerwca – można zatem będzie pograć niemal 4 tygodnie przed premierą!

Co więcej, do każdego zamówienia Portal dokłada mini-dodatek: zestaw 7 drewnianych dysków Postaci z naklejkami.

Link: https://sklep.portalgames.pl/jakub-wedrowycz-upiorne-wczasy

Kolekcja: https://sklep.portalgames.pl/jkolekcja-jakub-wedrowycz

O Jakubie Wędrowyczu 

Jakub Wędrowycz to główny bohater bestesellerowej serii książek Andrzeja Pilipiuka parodiujących gatunek fantasy. Po raz pierwszy pojawił się w opublikowanym w 1996 na łamach „Feniksa” opowiadaniu Hiena. W latach 2001–2022 nakładem lubelskiego wydawnictwa Fabryka Słów ukazało się dziesięć tomów przygód Jakuba, zawierających liczne opowiadania, nowele i powieść.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.