Kontakt

Biuro Portal Games czynne jest w godzinach od 7:00 do 16:00.

Dane kontaktowe

ul. Sienkiewicza 13

44-190 Knurów

Polska / Poland

Telefon: +48 32 334 85 38


W sprawie reklamacji prosimy korzystać z formularza.

W sprawie zapytań o reguły gier prosimy pisać regulygier@portalgames.pl

W sprawie egzemplarzy recenzenckich prosimy pisać na adres: recenzje@portalgames.pl

Kontakt do poszczególnych działów firmy:

Dział marketingu: marketing@portalgames.pl

Dział reklamy: reklama@portalgames.pl

Dział księgowości: finanse@portalgames.pl

Dział kadr: kadry@portalgames.pl

Dział logistyki: logistyka@portalgames.pl

Sklep: sklep@portalgames.pl

W pozostałych sprawach prosimy pisać na adres: portal@portalgames.pl


Media Społecznościowe

Twitter PL: @portal_pl

Twitter ENG: @trzewik

Facebook PL: Portal Games

Facebook ENG: Portal Publishing

Facebook lini wydawniczej 2Pionki: 2Pionki


Newsletter dla fanów


Informacje prasowe dla mediów

Zachęcamy podmioty medialne, blogi, vlogi i redakcje do zapisywania się do naszego newslettera, którym rozsyłamy informacje prasowe.


Na wiadomości mailowe odpowiadamy w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jeśli nie otrzymaliście od nas odpowiedzi na waszego maila w przeciągu dwóch dni roboczych, sprawdźcie proszę najpierw waszą skrzynkę ze spamem – czasem nasze odpowiedzi trafiają tam przez przypadek.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Portal Games Spółka z o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190 Knurów), przy ul. Sienkiewicza 13, NIP 6312660554, KRS 0000617095, e-mail do kontaktu: portal@portalgames.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania informacji w formie Newslettera. Podanie danych zawartych w niniejszym formularzu, jak też wyrażenie zgody bądź zgód, o których mowa powyżej, jest w pełni dobrowolne i nie jest wymogiem prawnym. Brak zgody będzie oznaczał niemożliwość umieszczenia na liście mailingowej i otrzymywania treści marketingowych. Przetwarzanie danych odbywa się w oparciu o Twoją zgodę oraz do czasu jej cofnięcia. W zakresie wynikającym z przepisów prawa, masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Możesz również wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapoznaj się z Polityką prywatności.

2 komentarze Added

Join Discussion
 1. Jakub Kopacz 7 października 2020 | Odpowiedz

  Dzień dobry,

  Widzę, że kostki do Cthulhu Death May Die wyprzedały się – czy wrócą one do oferty sklepu? Przyznaje, że zależałoby mi bardziej na kostkach Frost, ale wiem, że może być z nimi trudniej.

  Pozdrawiam

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.