KONKURS: Żywa gra planszowa #3 – Przygody do Pierwszych Marsjan

Witajcie, Pierwsi Marsjanie! Mamy dla was super konkurs. Stwórzcie przygodę dla talii Eksploracji i wygrajcie promoski warte 50 USD! (wartość promosek będzie liczona w dolarach)

Ale najpierw trochę kontekstu. Wystrzelenie rakiety Falcon Heavy i wysłanie samochodu to całkiem niezłe osiągnięcie, prawda? Elon Musk wzywa świat do rozpoczęcia kolejnego wyścigu kosmicznego. Wyścigi kosmiczne polegają na eksploracji, na podążaniu tam, gdzie nikt jeszcze nie dotarł. W związku z tym mamy dla was nowy konkurs, podobny do poprzednich. Prosiliśmy was o pomysły na nowe wydarzenia i przygody do gry Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie! Zwycięzcy tych konkursów mogli cieszyć się umieszczeniem swoich pomysłów w aplikacji wspierającej grę, wraz oczywiście z informacji o tym, że byli ich autorami, a niektórzy wygrali też promocyjne kafle Obszarów!

Konkurs #1: https://boardgamegeek.com/thread/1816006/living-board-game-1-julyaugust-edition

Konkurs #2: https://boardgamegeek.com/thread/1878259/contest-living-board-game-2-november-edition

W konkursie #3 chcielibyśmy was prosić o pomysły na talię Eksploracji! Dajcie się ponieść wyobraźni ku gwiazdom! Przedyskutujcie pomysły z przyjaciółmi i od razu przetestujcie je grając w Pierwszych Marsjan, a następnie dajcie znać, na co wpadliście! Wszystkie pomysły umieśćcie proszę w komentarzach do wątku na forum Board Game Geek forum. Macie czas do końca miesiąca (do 28 lutego 2018).

Na podstawie waszych zgłoszeń wybierzemy najlepsze przygody i umieścimy je w grze. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają zestaw wybranych promosek Portal Games o wartości do 50 dolarów! (wartość wybranych promosek będzie również liczona w dolarach).

To wasza okazja, by współtworzyć zawartość gry planszowej Pierwsi Marsjanie! Opublikujcie swoje Przygody w komentarza na tym wątku BGG: https://boardgamegeek.com/article/28215145!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.